2024.03.23
2024.03.23
O 13:14 przez przystanek Bytom Zamłynie w kierunku Zabrza, przejechał skład 613+373 jako Przejazd Techniczny. Czynaczas.pl podpowiada że to zjazd awaryjny z linii 17.
O 13:19 przez przystanek Szombierki Kolonia Górnicza w kierunku Bytomia, przejechał niezidentyfikowany Citadis (w białej reklamie), też jako Przejazd Techniczny
O 13:19 przez przystanek Szombierki Kolonia Górnicza w kierunku Bytomia, przejechał niezidentyfikowany Citadis (w białej reklamie), też jako Przejazd Techniczny
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/
galeria/
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2024.03.23
139 #1043
161 #1051
165 #1042
4601 #744
4602 #785
4603 #788
4604 #614
161 #1051
165 #1042
4601 #744
4602 #785
4603 #788
4604 #614
Ostatnio zmieniony 23 mar 2024, 17:07 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 3 razy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: 2024.03.23
04 #825
T-37/x #103 (SimKol)
T-37/x #105 (SimKol)
T-37/x #106 (SimKol)
Ok. 16:58 przez Katowice Rynek/Teatr Śląski w kierunku Zawodzia jechał na światłach awaryjnych z napisem AWARIA na wyświetlaczu "Fryderyk" #875.
131 #1041
T-37/x #103 (SimKol)
T-37/x #105 (SimKol)
T-37/x #106 (SimKol)
Ok. 16:58 przez Katowice Rynek/Teatr Śląski w kierunku Zawodzia jechał na światłach awaryjnych z napisem AWARIA na wyświetlaczu "Fryderyk" #875.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2024, 17:26 przez Damien, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2024.03.23
On tam stoi prawie godzinę.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2024, 17:12 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: 2024.03.23
Ostatnio zmieniony 23 mar 2024, 18:30 przez Damien, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2024.03.23
02 #872
03 #838
604 #719+720
605 #875 -> #1050 (Podmiana w kursie o 17:27 z Koszutki, włączenie się od przystanku Katowice Dworzec PKP w stronę Chorzowa około godziny 17:35)
608 #675+676
610 #755+756
701 #1030
705 #1034
133 #1033
135 #1047
137 #1048
Ostatnio zmieniony 24 mar 2024, 03:16 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości