#41
Post
autor: memphis » 16 wrz 2008, 19:44
W ramach przygotowań, dziś w nocy trwać będzie przebudowa sieci trakcyjnej. Roboty rozpoczną się o godz. 23:40 po przejeździe poc. 605, 1112, 122 i 1503 w kier. Zawodzia oraz 1901 w kier. Bytomia.
W czasie prowadzonych robót:
Linia 6:
- poc. 609 w kursie z Bytomia o godz.: 22:06 skieruje się do Zajezdni Zawodzie,
- poc. 605 w kursie z Brynowa o godz.: 22:49 skieruje się do Pętli Słonecznej i zjedzie do Zajezdni Zawodzie,
- poc. 601 w kursie z Brynowa o godz.: 21:54 skieruje się do Pętli Słonecznej i zjedzie do Zajezdni Zawodzie,
Linia 11:
- poc. 1111 w kursie z Placu Wolności o godz.: 23:12 skieruje się do Zajezdni Zawodzie,
- poc. 1113 w kursie z Metalowców o godz.: 23:26 skieruje się do Pętli Słonecznej i od godz.: 23:50 będzie wykonywać kursy jako poc. 131 na trasie Siemianowice - Słoneczna Pętla/Chorzów Pl. Hutników,
Linia 12:
- poc. 121 w kursie z Placu Skargi o godz.: 23:01 skieruje się do Zajezdni Zawodzie,
- poc. 122 po przyjeździe do Placu Skargi o godz.: 23:15 zjedzie do Zajezdni Zawodzie,
Linia 13:
- poc. 131 w kursie z Placu Wolności o godz.: 22:33 skieruje się do Zajezdni Zawodzie,
Linia 14:
- poc. 1401 w kursie z Mysłowic o godz.: 22:49 zawróci w Zajezdni Zawodzie i po połączeniu z autobusem komunikacji zastępczej włączy się w planowe kursy w kier. Mysłowic,
Linia 15:
- pociągi linii 15 począwszy od poc. 1505 w kursie z Zagórza o godz.: 22:55 w kursach do Katowic zawracać będą na Zajezdni Zawodzie,
Linia 16:
- poc. 1611 w kursach z Brynowa o godz.: 23:12, 00:12, 01:52 i 03:22 zawracać będzie na Pl. Miarki,
Linia 20:
- poc. 2011 nie wykona kursów z Zawodzia o godz.: 23:45, 00:20, 01:20, 02:05, 02:45, 03:25 i 04:00.
Wyjadą zatramwaje:
- 2 autobusy za linie 6 i 11 (do Chorzowa i Bytomia),
- 1 autobus za linie 13 i 16 (do Pętli Słonecznej),
- 1 autobus za linie 14, 15 i 20 (do Zawodzia),
- 1 autobus za linię 12 (Siemianowice-Chorzów).
Roboty mają zostać ukończone o godz. 04:15.