tram-silesia.pl pisze:Informujemy, że od dnia 26.04.2018 r. wprowadza się zmiany rozkładów linii tramwajowych 0, 7, 11, 19, 33 i 49 polegające na korekcie godzin odjazdów
Zmiany od 2018.04.26
Zmiany od 2018.04.26
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez pycio1400, łącznie zmieniany 1 raz.
Obsady pociągów wieczornych/nocnych najczęściej podaję przed wyjazdem tych pociągów, lecz mam 100% pewność, że dany wagon wyjedzie na danym pociagu...
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
To jest ten sam rozkład, który obecnie obowiązuje (nie licząc dni podczas remontu torowiska w Chorzowie). Znając KZK wstawią nowe rozkłady za około 2 dni.rifi pisze:Z rozkladu KZK GOP wynika ze linia 0 nie bedzie kursowala w dni wolne od maja do wrzesnia. I bedzie kursowac tylko w dni robocze.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
KZK GOP na swoim Facebooku podzielił się z rozszerzonym o dokładniejsze informacje komunikatem.
KZK GOP- oficjalny profil pisze:Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej od 26 kwietnia
Informujemy, że w związku z wprowadzeniem rozwiązań związanych z budową centrum przesiadkowego „Węzeł Brynów”, od 26 kwietnia do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych nr: 0, 7, 11, 33 i 49.
Nowe rozkłady jazdy zakładają:
• linie nr 0 i 11 – zwiększenie oferty, ze szczególnym uwzględnieniem sobót oraz ograniczeniem oferty w niedziele i święta;
• linia nr 7 – korekta godzin funkcjonowania;
• linia nr 33 – zwiększenie oferty;
• linia nr 49 – zwiększenie oferty wraz z korektą godzin funkcjonowania.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/
galeria/
Tyle samo co 3 lata temu miało skrócenie 13 do Placu Wolności, w związku z remontem na ul. Katowickiej w Bytomiu (-:trajtek pisze:Co ma 49 do Brynowa?
Obsady pociągów wieczornych/nocnych najczęściej podaję przed wyjazdem tych pociągów, lecz mam 100% pewność, że dany wagon wyjedzie na danym pociagu...
@rifi, przeczytaj co na ten temat twierdzi KZK, a później się wymądrzaj...
KZK GOP- oficjalny profil pisze:Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej od 26 kwietnia
Informujemy, że w związku z wprowadzeniem rozwiązań związanych z budową centrum przesiadkowego „Węzeł Brynów”, od 26 kwietnia do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych nr: 0, 7, 11, 33 i 49.
Obsady pociągów wieczornych/nocnych najczęściej podaję przed wyjazdem tych pociągów, lecz mam 100% pewność, że dany wagon wyjedzie na danym pociagu...
Ok przepraszam moj blad. Nie doczytalem. Zobaczylem tylko linie tramwajowe ktore do Brynowa nie jezdza. Tak naprawde w takim ukladzie do Brynowa nie ma zadna linia nic wspolnego. Jeszcze raz przepraszam.pycio1400 pisze:@rifi, przeczytaj co na ten temat twierdzi KZK, a później się wymądrzaj...KZK GOP- oficjalny profil pisze:Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej od 26 kwietnia
Informujemy, że w związku z wprowadzeniem rozwiązań związanych z budową centrum przesiadkowego „Węzeł Brynów”, od 26 kwietnia do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii tramwajowych nr: 0, 7, 11, 33 i 49.
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Linia nr 0:
-w dni robocze szkolne wyjazdy o godz. 5:17 i 5:47, zjazdy o godz. 20:09 i 21:39,
-w soboty wyjazdy o godz. 5:24 i 8:54, zjazdy o godz. 21:54 i 22:24,
-w niedziele wyjazdy o godz. 10:54 i 11:21, zjazdy o godz. 19:24 i 19:54.
Godziny podane są dla przystanku Zawodzie Zajezdnia.
Linia nr 7:
-nie będzie kursu o godz.: 5:15 w dni robocze, 4:00 w soboty i w niedziele, ale za to będzie kurs o godz. 19:06 w dni robocze ze Stroszka,
-zamiast o godz. 6:00 to o 5:30 w dni robocze wyjedzie Karlik z Zawodzia, o godz. 5:36 w soboty i w niedziele również wyjedzie Karlik (zamiast planowego poc. 703),
-ostatni kurs z Zawodzia będzie o godz. 23:04 od poniedziałku do niedzieli,
-ostatni kurs z Placu Sikorskiego do Katowic będzie o godz. 22:15 w dni robocze i w niedziele i święta, o godz. 23:50 w soboty.
Linia nr 11:
-nie będzie kursu o godz. 3:49 ze Stroszka, ale będzie za to kurs o godz. 4:24 w dni robocze i o godz. 8:17 w soboty, które będą realizowane bezpośrednio do Placu Miarki w Katowicach. Reszta do Pętli Zachodniej przy Stadionie Śląskim,
-w niedziele i święta nie będzie kursu o godz. 12:30, ale będzie za to kurs o godz. 11:47, który będzie realizowany do Placu Miarki w Katowicach.
Linia nr 33:
-2 poc. będą wyjeżdżać ze Stroszka.
Linia nr 49:
-nie będzie kursu o godz. 9:06 w soboty ze Stroszka,
-pierwszy kurs ze Stroszka będzie o godz. 11:36, ostatni o godz. 18:36 w niedziele (zamiast 13 będzie 12 kursów),
-w Sylwestra ostatni kurs ze Stroszka będzie o godz. 21:36 (a nie o 19:36).
-w dni robocze szkolne wyjazdy o godz. 5:17 i 5:47, zjazdy o godz. 20:09 i 21:39,
-w soboty wyjazdy o godz. 5:24 i 8:54, zjazdy o godz. 21:54 i 22:24,
-w niedziele wyjazdy o godz. 10:54 i 11:21, zjazdy o godz. 19:24 i 19:54.
Godziny podane są dla przystanku Zawodzie Zajezdnia.
Linia nr 7:
-nie będzie kursu o godz.: 5:15 w dni robocze, 4:00 w soboty i w niedziele, ale za to będzie kurs o godz. 19:06 w dni robocze ze Stroszka,
-zamiast o godz. 6:00 to o 5:30 w dni robocze wyjedzie Karlik z Zawodzia, o godz. 5:36 w soboty i w niedziele również wyjedzie Karlik (zamiast planowego poc. 703),
-ostatni kurs z Zawodzia będzie o godz. 23:04 od poniedziałku do niedzieli,
-ostatni kurs z Placu Sikorskiego do Katowic będzie o godz. 22:15 w dni robocze i w niedziele i święta, o godz. 23:50 w soboty.
Linia nr 11:
-nie będzie kursu o godz. 3:49 ze Stroszka, ale będzie za to kurs o godz. 4:24 w dni robocze i o godz. 8:17 w soboty, które będą realizowane bezpośrednio do Placu Miarki w Katowicach. Reszta do Pętli Zachodniej przy Stadionie Śląskim,
-w niedziele i święta nie będzie kursu o godz. 12:30, ale będzie za to kurs o godz. 11:47, który będzie realizowany do Placu Miarki w Katowicach.
Linia nr 33:
-2 poc. będą wyjeżdżać ze Stroszka.
Linia nr 49:
-nie będzie kursu o godz. 9:06 w soboty ze Stroszka,
-pierwszy kurs ze Stroszka będzie o godz. 11:36, ostatni o godz. 18:36 w niedziele (zamiast 13 będzie 12 kursów),
-w Sylwestra ostatni kurs ze Stroszka będzie o godz. 21:36 (a nie o 19:36).
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości