Nieaktualizowanie list (wydzielone z "105N - Wagony odstawione")

Sprawy forum, propozycje, ogłoszenia, regulamin.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

Nieaktualizowanie list (wydzielone z "105N - Wagony odstawione")

#1 Post autor: IgorMike » 09 lip 2018, 11:16

Uprasza się o aktualizację listy ;)
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2018, 10:42 przez IgorMike, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#2 Post autor: Lagu » 10 lip 2018, 23:16

IgorMike pisze:Uprasza się o aktualizację listy ;)
Słabo, kolega elot360 nie ma
narazie możliwości, z powodu ostrzeżeń, a kolega Peter coś cicho siedzi.

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#3 Post autor: IgorMike » 11 lip 2018, 04:29

Lagu pisze:
IgorMike pisze:Uprasza się o aktualizację listy ;)
Słabo, kolega elot360 nie ma
narazie możliwości, z powodu ostrzeżeń, a kolega Peter coś cicho siedzi.
Nawet gdyby elot360 miał możliwość aktualizacji listy, to chyba by tego nie zrobił :(

Damien
Posty: 3300
Rejestracja: 20 gru 2015, 15:54
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

#4 Post autor: Damien » 11 lip 2018, 08:59

Oprócz elota, każdy mod i admin może edytować ten post, więc nieobecność Petera za dużo i tak nie zmienia.

Damien
Posty: 3300
Rejestracja: 20 gru 2015, 15:54
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

#5 Post autor: Damien » 11 wrz 2018, 08:32

IgorMike pisze:NO NIESZCZYMAM KTÓŚ TU JESZCZE PACZA CZASEM???
Przecież nie elot, on tylko wyczekuje zdechnięcia tego forum. xD

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#6 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 16:13

Przecież już dawno umarło. Nawet nie ma sensu tego mówić na głos bo przecież nie ma nikogo kto by bezczelnie uciszył za głoszenie tego co każdy widzi.
Nawet tych postów offtopowych nikt nie przeniesie ani nie usunie bo im się nawet tego nie chce.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#7 Post autor: IgorMike » 11 wrz 2018, 17:47

Smutne że jak na razie najbardziej efektywnym sposobem na zmotywowanie administracji do czegokolwiek jest bezpodstawne oskarżanie jednego z nich przez większość regularnych użytkowników. Tamta sytuacja bardzo ładnie zilustrowała atmosferę panującą na forum i stosunek użytkowników do zarządzających.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#8 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 18:00

IgorMike pisze:Smutne że jak na razie najbardziej efektywnym sposobem na zmotywowanie administracji do czegokolwiek jest bezpodstawne oskarżanie jednego z nich przez większość regularnych użytkowników.
Przepraszam jakie? Mam całą szafę dowodów, nawet Peter sam na siebie jeden opublikował w moim poście, dowodzący jego krętactwo i manipulację.
Nie moja wina że administracja mając po ponad 30 lat bawi się w dzieci i kryje swoich używając do tego siły (Uciszanie mnie przez ostatnie miesiące). A nie, przepraszam, to zachowuje charakteryzuje pewien okres w historii, zgadnijcie który, śmiem twierdzić że niektóre osoby przeżyły go na własnej skórze (Może stąd te zapędy gaszenia zapału siłą władzy).
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#9 Post autor: IgorMike » 11 wrz 2018, 18:14

elot360 pisze:
IgorMike pisze:Smutne że jak na razie najbardziej efektywnym sposobem na zmotywowanie administracji do czegokolwiek jest bezpodstawne oskarżanie jednego z nich przez większość regularnych użytkowników.
Przepraszam jakie?
Chodzi mi o to kiedy rzuciłem sugestię używania SDiPa przez Sebę, a cała reszta się na niego rzuciła. Jak dobrze pamiętam, sam stanąłeś w jego obronie. Zleciała się wtedy nawet część ekipy, która na forum nie działała od lat.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#10 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 18:32

Stanąłem bo zgodnie z prawdą Seba nie korzysta z tego tylko jest po prostu taki wkręcony w temat. Sam mi to osobiście tłumaczył 4 lata temu.
Ręce mi opadły gdy przeczytałem komentarze paru użytkowników którzy nie są nowi, taki mi254chal oraz tramwajarze z19. Znają Sebe długo, na forum są od kilku lat, SDIP dla tramwajów wprowadzono ile, kilka miesięcy temu? Przez lata obserwowali na forum jak Seba spisuje połowę taboru kiedy nikomu w zarządzie KZK nie śniło się o SDIPie, następnie trzymają stronę osób naskakujących na Sebe by potem odpuścić bo nagle zobaczyli "Sebe w swoim żywiole".
Nie chcę wierzyć ani w to że to było ustawione (Próba walki z administracją ich własną bronią czyli kłamstwem i manipulacją) ani w to że chłopaki są tacy nierozgarnięci że przez kilka lat nie zwrócili uwagi na taki drobny szczegół...

A ekipa dobrze że się zleciała, czemu ktoś ma być oskarżany gdy czarno na białym jest że jest niewinny.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#11 Post autor: IgorMike » 11 wrz 2018, 19:18

A kto powiedział, że to było ustawione?

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#12 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 19:23

Parę osób które mają nie mały staż na forum, znają Sebę (Przecież brałem udział w wydarzeniach gdzie był i Seba i taki tramwajarze na przykład) i nagle twierdzą ni z gruchy ni z pietruchy że on ze SDIPa spisuje.
To się w pale nie mieści.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Trampesar6
Posty: 5875
Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
Lokalizacja: Siem-ce Śl.

#13 Post autor: Trampesar6 » 11 wrz 2018, 19:47

elot360 pisze:Parę osób które mają nie mały staż na forum, znają Sebę (Przecież brałem udział w wydarzeniach gdzie był i Seba i taki tramwajarze na przykład) i nagle twierdzą ni z gruchy ni z pietruchy że on ze SDIPa spisuje.
To się w pale nie mieści.
Ale listę to mógłbyś zaktualizować.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#14 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 20:11

Trampesar6 pisze:Ale listę to mógłbyś zaktualizować.
Z jakiej racji?
elot360 | 5 maja 2018 w wątku Ratujmy Forum! pisze:Oświadczam że z dniem dzisiejszym wstrzymuje aktualizowanie list które zostały mi swego czasu powierzone. Proszę usunąć mnie jako autora danych postów.
A to że od 4 miesięcy nikomu się nie chce mnie zastąpić kimkolwiek to co, moja wina?
Fakt faktem, świerzbią mnie czasem palce by jednak pójść wam na rękę i zaktualizować wszystko, jednak wolę patrzeć jak administracja sama niszczy to co stworzyła.
Z dedykacją dla Petera i jego słów:
Obrazek
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
mi4chal744
Posty: 8407
Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Zabrze / Warszawa

#15 Post autor: mi4chal744 » 11 wrz 2018, 21:51

elot360 pisze:
IgorMike pisze:Smutne że jak na razie najbardziej efektywnym sposobem na zmotywowanie administracji do czegokolwiek jest bezpodstawne oskarżanie jednego z nich przez większość regularnych użytkowników.
Przepraszam jakie? Mam całą szafę dowodów, nawet Peter sam na siebie jeden opublikował w moim poście, dowodzący jego krętactwo i manipulację.
Nie moja wina że administracja mając po ponad 30 lat bawi się w dzieci i kryje swoich używając do tego siły (Uciszanie mnie przez ostatnie miesiące). A nie, przepraszam, to zachowuje charakteryzuje pewien okres w historii, zgadnijcie który, śmiem twierdzić że niektóre osoby przeżyły go na własnej skórze (Może stąd te zapędy gaszenia zapału siłą władzy).
Jakie krętactwa i manipulacje masz na myśli? Jak masz dowody to weź je pokaż chociażby w prywatnej wiadomości. Druga rzecz zastanów się czy Ty bronisz administracje, czy ich hejtujesz bo sam sobie zaprzeczasz, ja osobiście do Seba77 przeprosiłem Go w prywatnej wiadomości i zrozumiałem swój błąd. Trzecia rzecz było reagowane to że ktoś się obrażał wzajemnie publicznie, przede wszystkim oberwało się kilku osobom z administracji m.in jak Ty kiedyś ich obraziłeś to jeszcze teraz śmiesz wypominać to że Cię wyciszyli... Czasami mi się wydaję że Ty się zachowujesz jak dziecko, bo wywołujesz nie potrzebną gównoburzę i wyciągasz brudy z przeszłości, które zostały już dawno wyjaśnione..
Uważam że ta dyskusja nie doprowadzi do niczego i najlepiej to zakończyć. Dziękuje z uwagę :)
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego

Dziś służba na:
703

Awatar użytkownika
tramwajarze z19
Posty: 2322
Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
Lokalizacja: Bytom - Karb
Kontakt:

#16 Post autor: tramwajarze z19 » 11 wrz 2018, 21:59

elot360 pisze:Stanąłem bo zgodnie z prawdą Seba nie korzysta z tego tylko jest po prostu taki wkręcony w temat. Sam mi to osobiście tłumaczył 4 lata temu.
Ręce mi opadły gdy przeczytałem komentarze paru użytkowników którzy nie są nowi, taki mi254chal oraz tramwajarze z19. Znają Sebe długo, na forum są od kilku lat, SDIP dla tramwajów wprowadzono ile, kilka miesięcy temu? Przez lata obserwowali na forum jak Seba spisuje połowę taboru kiedy nikomu w zarządzie KZK nie śniło się o SDIPie, następnie trzymają stronę osób naskakujących na Sebe by potem odpuścić bo nagle zobaczyli "Sebe w swoim żywiole".
Nie chcę wierzyć ani w to że to było ustawione (Próba walki z administracją ich własną bronią czyli kłamstwem i manipulacją) ani w to że chłopaki są tacy nierozgarnięci że przez kilka lat nie zwrócili uwagi na taki drobny szczegół...

A ekipa dobrze że się zleciała, czemu ktoś ma być oskarżany gdy czarno na białym jest że jest niewinny.
Ty już najlepiej cichaj, nie każdy żyje forum to raz a dwa to właśnie ty płaczesz po tym jak dostajesz ostrzeżenie. Jesteś taki mądry? To sam sobie załóż własne forum i je utrzmuj, powiem szczerze nie było Ciebie i był spokój, a zaś wróciłeś i robisz awaturę. A i jeszcze jedno nie rozkopuj afer gdzie zostały rozwiązane. Tyle mam do powiedzenia ci nie jaki Elocie.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA

179/3 #5504 :D

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#17 Post autor: IgorMike » 11 wrz 2018, 22:07

tramwajarze z19 pisze:
elot360 pisze:Stanąłem bo zgodnie z prawdą Seba nie korzysta z tego tylko jest po prostu taki wkręcony w temat. Sam mi to osobiście tłumaczył 4 lata temu.
Ręce mi opadły gdy przeczytałem komentarze paru użytkowników którzy nie są nowi, taki mi254chal oraz tramwajarze z19. Znają Sebe długo, na forum są od kilku lat, SDIP dla tramwajów wprowadzono ile, kilka miesięcy temu? Przez lata obserwowali na forum jak Seba spisuje połowę taboru kiedy nikomu w zarządzie KZK nie śniło się o SDIPie, następnie trzymają stronę osób naskakujących na Sebe by potem odpuścić bo nagle zobaczyli "Sebe w swoim żywiole".
Nie chcę wierzyć ani w to że to było ustawione (Próba walki z administracją ich własną bronią czyli kłamstwem i manipulacją) ani w to że chłopaki są tacy nierozgarnięci że przez kilka lat nie zwrócili uwagi na taki drobny szczegół...

A ekipa dobrze że się zleciała, czemu ktoś ma być oskarżany gdy czarno na białym jest że jest niewinny.
Ty już najlepiej cichaj, nie każdy żyje forum to raz a dwa to właśnie ty płaczesz po tym jak dostajesz ostrzeżenie. Jesteś taki mądry? To sam sobie załóż własne forum i je utrzmuj, powiem szczerze nie było Ciebie i był spokój, a zaś wróciłeś i robisz awaturę. A i jeszcze jedno nie rozkopuj afer gdzie zostały rozwiązane. Tyle mam do powiedzenia ci nie jaki Elocie.
Akurat afera o to czy się pisze niedawno czy nie dawno nie została rozwiązana. Tylko czy warto się o to ciepać, tym bardziej że tamto ostrzeżenie i tak już znikło?

[ Dodano: 2018-09-11, 22:08 ]
Lagu pisze:Ja mam zaś pytanie co do Stroszkowego wagonu #644, gdzie on jest i co się z nim dzieje? Byłem dziś na Stroszku, i nie było go ani na Hali, ani z tyłu, ani nigdzie.. ?

Z tyłu zaś stoi 5 wagonów, m.in. powypadkowy #642, z którym nic jeszcze nie zrobiono..
Myślę, że za jakieś ~11 dni sprawa ze Straszkowymi wagonami się rozwiąźe ;)

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#18 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 22:10

mi4chal744 pisze:które zostały już dawno wyjaśnione..
tramwajarze z19 pisze:A i jeszcze jedno nie rozkopuj afer gdzie zostały rozwiązane. Tyle mam do powiedzenia ci nie jaki Elocie.
Od kiedy usuwanie postów to "rozwiązywanie problemów" (Bo dla Hanysa to od kilku lat sposób na życie przecież).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Możecie poszukać tych postów na forum. Powodzenia

Polećmy krok dalej. Wspominałem o legitnym dowodzie Petera. Spójrzmy na styl forum. Każde nagłówki (Złote napisy na niebieskim tle - subsilver oraz białe napisy na czerwonym tle - lukistyl) Są wyśrodkowane.
Dla przykładu to co widać po wejściu w temat:

Obrazek

Różnica wynosi 1 px i równie dobrze może wynikać z mojej wady wzroku oraz trzęsących się rąk przy ustawianiu kursora.

To teraz dowód Petera który pobrałem przed chwilą i każdy z was może to zrobić.

Obrazek

Różnica 300 pikseli. Nawet ślepy zauważy że czegoś brakuje z prawej strony. Dlaczego Peter edytuje screeny i ucina ich fragmenty? Czyżby miał coś do ukrycia? Jeśli zacytujemy treść jego ostrzeżenia "Historię posta można edytować." i weźmiemy pod uwagę powyższe screeny gdzie PatrykBe, nasz moderator, nie mógł nawet tam zajrzeć... Ale no tak, będziecie teraz bronić tych których lubicie (Co i tak jest dziwne skoro wcześniej rzucaliście oszczerstwa z butów że taki Seba używa SDIP, mimo że go znacie parę lat i wiecie że tak samo spisywał obsady bez SDIPa). Do tego wasze posty mają podobne przesłanie i napisane kilka minut po sobie. Zmowa? Nie no, skąd u mnie takie pomysły!?

Zastanawiam się czy szukać reszty materiału który zbieram przez lata kiedy zacząłem czuć w powietrzu że coś jest nie tak, chociaż mam wrażenie że żadne dowody nie skruszą swego rodzaju betonu.

Nie wiem, ja może jakiś dziwny jestem że żądam sprawiedliwości. To takie niemodne w dzisiejszych czasach? Na tym forum na pewno.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#19 Post autor: Lagu » 11 wrz 2018, 22:28

Nie, żebym się czepiał, ale uważam, że Lohner dostał wtedy ostrzeżenie bezpodstawnie, bo jak osoba która jest Bułgarii może wpisać obsady tramwajowe na forum, chyba, że może to jakoś udowodnić??

piszę tutaj, bo do hanys76 nie da się wysłać PW

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#20 Post autor: elot360 » 11 wrz 2018, 22:31

Lagu pisze:Nie, żebym się czepiał, ale uważam, że Lohner dostał wtedy ostrzeżenie bezpodstawnie, bo jak osoba która jest Bułgarii może wpisać obsady tramwajowe na forum, chyba, że może to jakoś udowodnić??
Źle na to patrzysz. Dostał ostrzeżenie za SDIP. Teraz znajdź w jakimkolwiek regulaminie na forum jakikolwiek zapisek o SDIP. Nie ma, mimo tego że IgorMike wali postami jak najęty żeby wreszcie ktoś to zrobił.
No ale administracja swoje.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#21 Post autor: Lagu » 11 wrz 2018, 22:44

Nie zmienia to faktu, że proszę o jakiekolwiek info co z wagonem #644....

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#22 Post autor: IgorMike » 11 wrz 2018, 23:29

Lagu pisze:Nie zmienia to faktu, że proszę o jakiekolwiek info co z wagonem #644....
Ja przez całe trzy miesiące nadawałem prawie na żywo z ZURu, (#644 tam nie było, nie widziałem go też na Zawodziu podczas mycia #806 na jeździe próbnej), a części tych informacji nadal nikt nie wpisał.

[ Dodano: 2018-09-11, 23:31 ]
I jeszcze pytanie do hanysa76 lub kogokolwiek kto ma kompetencje się wypowiedzieć.

Czemu niektóre offtopy są usuwane - przykład powyżej - a niektóre przenoszone, jak wspomniane szkalowanie Seby ???

[ Dodano: 2018-09-12, 05:43 ]
elot360 pisze:A to że od 4 miesięcy nikomu się nie chce mnie zastąpić kimkolwiek to co, moja wina?
PS. Ja tam dostałem tematy, o które prosiłem. Może z opóźnieniem, ale jednak. Po większość twoich list nikt się nie zgłosił.

[ Dodano: 2018-09-12, 08:14 ]
Czy ktoś widział ostatnio #693? Pod konic sierpnia przyjechał do ZURu

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#23 Post autor: elot360 » 12 wrz 2018, 09:43

IgorMike pisze:
elot360 pisze:A to że od 4 miesięcy nikomu się nie chce mnie zastąpić kimkolwiek to co, moja wina?
PS. Ja tam dostałem tematy, o które prosiłem. Może z opóźnieniem, ale jednak. Po większość twoich list nikt się nie zgłosił.
A to tak trudno przywrócić poprzedniego autora?
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2812
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#24 Post autor: IgorMike » 14 wrz 2018, 07:07

ShoutBox pisze:elot360
: Przyszedł hanys, zbanował na podstawie punktu regulaminu który nie istnieje i nawet nie można się od tego odwołać. To forum jest świetne <3 (Sro 23:17)

hanys76
: Kto ci dał pozwolenie na udostepnianie tresci z panelu administracji a wogole skąd to masz pewnie od wielkiego moderatora ze Stroszka. Zanim sie cos udostepni to trzeba sie zastanowic bo pogrązyłes siebie i jego . Gdyby nie te screeny z tego panelu pewnie bym nie zareagował, a tak sam narobiłes afery i po co. (Wczoraj 7:18)

hanys76
: do siebie bo zrobiłes to celowo na dodatek w nie własciwym temacie tylko po to żeby sprowokowac nas do reakcji. To że w niie własciwym temacie to by jeszcze dało się pousuwac ,ale przegiąles z tymi screenami .Nikt postronny nie ma prawa wiedziec ci tam piszemy ,ale jak widac twoj kolega przekazuje ci to co się tam pisze i to jest karygodne zachowanie. Nie dziw się potem na taką reakcję z mojej strony a z nim też trzeba będzie się rozmówic bo złamał wszelkie zasady (Wczoraj 7:22)

hanys76
: Tyle z mojej strony masz wyjasnione za co to dostałes i zastanów się czy to było potrzebne. (Wczoraj 7:23)

IgorMike
: Jak to tam było? Praworządność? Co ze SDIPEM CO ?! (Wczoraj 7:25)

hanys76
: O to pytaj adminów ja jestem weteranem i nie mam na to wpływu tez bym chciał żeby to było dodane ale niestety jak widac nikomu z adminów na tym nie zależy. A ja to sobie moge palcem w nosie podłubac co najwyżej a nie podejmowac decyzjęl. Więc zapamiętaj że to admini nikt inny może takie zmiany wprowadzic do regulaminu . Zaden moderator ani weteran takich uprawnien nie posiada więc nic sie nie zdziała. (Wczoraj 7:44)

IgorMike
: Ale jest większa szansa że Ciebie posłuchają. Mnie skutecznie ignorują już od 4 miesięcy (Wczoraj 7:48)

Kamil829
: On Ciebie obgadywał na forum (Wczoraj 9:05)

Kamil829
: Drogi Hanysie, proszę się nim zająć i za to co robi zapakować multum ostrzeżeń (Wczoraj 9:06)

Kamil829
: A Ty elot naprawdę wróć do szkoły, zajmij się sobą, poszukaj pracy w końcu (Wczoraj 9:11)

hanys76
: Igor a myslisz że ja nie wnioskowałem żeby to wpisali do regulaminu ale poki co odzewu brak więc jestem bezsilny. Ile mozna się prosic o to samo żeby jeden punkt do regulaminu dodac. Uwierz mi że jakbym miał taką mozliwosc sam bym to zrobił ale niestety taką władzą to ja nie dysponuje. Jak ktos jest weteranem to juz nie ma nawet wszystkich uprawnien moderatora i niewiele da się zdziałac. (Wczoraj 9:34)

hanys76
: Kamil to że elot jest jaki jest to wiemy ale ja nie będe się z nim szarpac bo to nic nie da sam widzisz wrócił i już jest kolejna afera zupełnie niepotrzebna wywołana celowo. Na dodatek jedna z osób z administracji przekazuje mu co pisze się tam gdzie normalny uzytkownik nie ma dostępu. Niestety skoro tak się dzieje to zadnych zmian nie da się wprowadzic bo ekipa nie jest lojalna i informacje wyciekają tam gdzie nie powinny. elot nie pomyslał tylko wrzucił to na ogolny temat i tym sposobem zaszkodził zarówno aobie jak i osobie która mu te dane udostępniła . Za takie coś obaj powinni dostac bana bo to niedopuszczalne . (Wczoraj 9:39)

hanys76
: Będe wnioskowac o wyciągnięcie konsekwencji za działanie na szkodę forum bo to robi się niesmaczne. Sami widzicie że nie ma co liczyc żeby tu było normalnie jak kiedys. (Wczoraj 9:41)

elot360
: Forum stoi w miejscu od pół roku bo WY nic nie robicie. Na poczekaniu jeszcze zamykanie usta każdemu komu ten proceder się nie podoba. Mam dowody na krętactwo i manipulację waszą, niech wszyscy wiedzą co wy wyprawiacie u Pana Boga za miedzą. Żałosne jest to że mimo ujawnienia waszej manipulacji dalej robicie to samo. Macie po ponad 30 lat A się zachowujecie gorzej od takiego Kamila829. Litości (Wczoraj 10:23)

elot360
: No i powiedz mi gdzie jest zakaz publikowania takich rzeczy. Ja nigdzie takiego nie widzę. Twoje zdanie jest warte tyle co twoja praca tutaj, nie ma nic w regulaminie to nie masz prawa mnie karać za coś na co nie ma paragrafu (Wczoraj 10:26)

elot360
: Już pomijam zablokowanie prywatnych wiadomości. Boisz się czegoś że nie masz ochoty z nikim podejmować dialogu? (Wczoraj 10:26)

Lagu
: Dzień bez zadymy na ftś dzień stracony ^^ (Wczoraj 11:02)

hanys76
: Nie mam zamiaru ci się tłumaczyc Elocie nie twoja sprawa że mam zablokowane wiadomosci prywatne mam do tego prawo i tobie nic do tego. Nie mam zamiaru z osobą twojego pokroju więcej dyskutować żegnam .Teraz mozesz sobie tu pisac ile chcesz mam to gdzies. (Wczoraj 18:32)

elot360
: 3 lata na to czekałem. Dziękuje
hanys76 pisze:Kto ci dał pozwolenie na udostepnianie tresci z panelu administracji a wogole skąd to masz pewnie od wielkiego moderatora ze Stroszka. Zanim sie cos udostepni to trzeba sie zastanowic bo pogrązyłes siebie i jego . Gdyby nie te screeny z tego panelu pewnie bym nie zareagował, a tak sam narobiłes afery i po co.
Jak chodzi o screeny, to czemu niby nie mógł ich zrobić sam i wrzucić? Jeśli zaś o historię edycji posta to została wrzucona przez Petera pod oryginalnym postem elota.

Damien
Posty: 3300
Rejestracja: 20 gru 2015, 15:54
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

#25 Post autor: Damien » 15 wrz 2018, 20:58

IgorMike pisze:
hanys76 pisze:Kto ci dał pozwolenie na udostepnianie tresci z panelu administracji a wogole skąd to masz pewnie od wielkiego moderatora ze Stroszka. Zanim sie cos udostepni to trzeba sie zastanowic bo pogrązyłes siebie i jego . Gdyby nie te screeny z tego panelu pewnie bym nie zareagował, a tak sam narobiłes afery i po co.
Jak chodzi o screeny, to czemu niby nie mógł ich zrobić sam i wrzucić? Jeśli zaś o historię edycji posta to została wrzucona przez Petera pod oryginalnym postem elota.
No właśnie, przecież elotowi się o to rozchodzi, że screeny z historii edycji posta wyglądają na obcięte, więc to nie są screeny na jego życzenie dostarczone przez kogoś z załogi forum, z kim ma dobre relacje. :lol:

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#26 Post autor: elot360 » 15 wrz 2018, 21:46

Damien pisze:na jego życzenie
Ja o nic nie prosiłem, Peter z własnej woli wrzucił na forum dowody na swoje krętactwo.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#27 Post autor: Lagu » 15 wrz 2018, 21:47

Nie wiem po co zaśmiecacie forum tą dysleksją, i tak nikt z tym nic nie zrobi. Swoja drogą ktoś mi zarzucił że wrzucam zbyt dużo postów i niedługo braknie miejsca na serwerze. Ale jakby tak policzyć to co niektórzy z administracji wrzucają foty na serwer które ważą po 4,25mb czyli jakieś 4250 postów...

Damien
Posty: 3300
Rejestracja: 20 gru 2015, 15:54
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

#28 Post autor: Damien » 16 wrz 2018, 15:25

elot360 pisze:
Damien pisze:na jego życzenie
Ja o nic nie prosiłem, Peter z własnej woli wrzucił na forum dowody na swoje krętactwo.
Damien pisze:(...)więc to nie są screeny na jego życzenie

#530+540
Posty: 1558
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:57
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nieaktualizowanie list (wydzielone z "105N - Wagony odstawione")

#29 Post autor: #530+540 » 24 maja 2019, 19:46

Mogę spokojnie przejąć ten temat. Z Śląskimi zajezdniami mam styczność codziennie, orientuje się jakie wagony są odstawione, a jakie jeżdżą.
Byłem kiedyś motorniczym, więc zdobyłem dużo nowych znajomych ( z zajezdni) .Zawsze podają mi informacje
co się dzieje na zajezdniach i co kursuje, a co nie.

Jeśli temat będzie należeć do mnie, to będę spełniony :)
Brygada jest w wojsku, plan jest na bitwę - na torach jest POCIĄG

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości