Ratujmy forum! (wydzielone z DPD 2018.07.25)

Sprawy forum, propozycje, ogłoszenia, regulamin.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

Ratujmy forum! (wydzielone z DPD 2018.07.25)

#1 Post autor: IgorMike » 25 lip 2018, 08:40

NIE JESTEM AUTOREM NINIEJSZEGO WĄTKU. PONIŻSZY TEKST ZOSTAŁ WYEKSTRACHOWANY Z DPD DNIA 25.07.18r.

To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Ostatnio zmieniony 25 lip 2018, 23:33 przez IgorMike, łącznie zmieniany 4 razy.

Seba77
Posty: 11312
Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna

#2 Post autor: Seba77 » 25 lip 2018, 08:46

IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.

Damien
Posty: 3301
Rejestracja: 20 gru 2015, 15:54
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

#3 Post autor: Damien » 25 lip 2018, 09:13

Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O

Seba77
Posty: 11312
Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna

#4 Post autor: Seba77 » 25 lip 2018, 09:18

Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.

Awatar użytkownika
mi4chal744
Posty: 8407
Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Zabrze / Warszawa

#5 Post autor: mi4chal744 » 25 lip 2018, 11:00

Seba77 pisze:
Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.
Tylko że już wpisujesz wszystko któryś dzień z rzędu uniemożliwiając udzielanie się innym użytkownikom..
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego

Dziś służba na:
703

Awatar użytkownika
tramwajarze z19
Posty: 2322
Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
Lokalizacja: Bytom - Karb
Kontakt:

#6 Post autor: tramwajarze z19 » 25 lip 2018, 11:24

mi4chal744 pisze:
Seba77 pisze:
Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.
Tylko że już wpisujesz wszystko któryś dzień z rzędu uniemożliwiając udzielanie się innym użytkownikom..
Dlatego przez takie wpisywanie i robienie na złość innym użytkownikom odchodzą z tego forum, bądź czy też już się nie udzielają...
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA

179/3 #5504 :D

Seba77
Posty: 11312
Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna

#7 Post autor: Seba77 » 25 lip 2018, 11:34

tramwajarze z19 pisze:
mi4chal744 pisze:
Seba77 pisze:
Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.
Tylko że już wpisujesz wszystko któryś dzień z rzędu uniemożliwiając udzielanie się innym użytkownikom..
Dlatego przez takie wpisywanie i robienie na złość innym użytkownikom odchodzą z tego forum, bądź czy też już się nie udzielają...
Ja jak przyjeżdżam to spisuje to co widzę i robię to do końca a nie nabijam posty jak to robią inni. Kiedyś tez tak sobie pisalem ze każda linia w innym poscie ale odeszlem z tego. A jak chcecie popisac takie rzeczy to gdzie indziej bo DPD nie jest od tego.

rifi
Posty: 821
Rejestracja: 26 sie 2010, 21:16
Lokalizacja: Katowice

#8 Post autor: rifi » 25 lip 2018, 17:44

Seba77 pisze:
Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.
Tez mam wrazenie ze poprostu spisujesz wszystko z SDIP od paru dni bo nie mozliwym jest abys w ciagu kilkunastu minut widzial np 14 a za kilkanascie minut 3 ktore sa od siebie oddalone dosc sporo kilometrow. Dziene te twoje spisywanie bo skoro spisujesz wszystkie 14 zakladajac siedzisz na rynku to nie mozliwym jest abys za kilkanascie minut spisal wszystkie 3 i 5 bo sam czas dojazdu jest bardzo dlugi. Niech inni sie tez wypowiedza na ten temat ale takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#9 Post autor: Lagu » 25 lip 2018, 17:48

rifi pisze:
Seba77 pisze:
Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.
Tez mam wrazenie ze poprostu spisujesz wszystko z SDIP od paru dni bo nie mozliwym jest abys w ciagu kilkunastu minut widzial np 14 a za kilkanascie minut 3 ktore sa od siebie oddalone dosc sporo kilometrow. Dziene te twoje spisywanie bo skoro spisujesz wszystkie 14 zakladajac siedzisz na rynku to nie mozliwym jest abys za kilkanascie minut spisal wszystkie 3 i 5 bo sam czas dojazdu jest bardzo dlugi. Niech inni sie tez wypowiedza na ten temat ale takie jest moje zdanie.
Przecież spisywał już w ten sposób w zeszłe wakacje a wtedy nie było SDIP

hanys76
Posty: 9047
Rejestracja: 12 lis 2006, 16:03
Lokalizacja: Górny Śląsk

#10 Post autor: hanys76 » 25 lip 2018, 19:20

Lagu pisze:
rifi pisze:
Seba77 pisze:
Damien pisze:
Seba77 pisze:
IgorMike pisze:To by wyjaśniało czemu regulamin nie został zaktualizowany
Przepraszam bardzo ale ja sam tego nie zrobie bo musi byc więcej osób aby można bylo zmienić regulamin. A to że są wszytkie linie wpisywane przezemnie to spisuje je widzac. I prosilbym aby nikt z użytkowników nie twierdził że jestem w domu i spisuje z SDIP-u. Uzupełniał braki dopiero na drugi dzień.
Jeździsz po każdej zajezdni albo po drodze każdej linii, że widzisz wszystko? :O
Nic z tych rzeczy, poprostu jestem raz w jednym miejscu a raz w drugim. Tak sobie zgrywam czas aby mi pasowało.
Tez mam wrazenie ze poprostu spisujesz wszystko z SDIP od paru dni bo nie mozliwym jest abys w ciagu kilkunastu minut widzial np 14 a za kilkanascie minut 3 ktore sa od siebie oddalone dosc sporo kilometrow. Dziene te twoje spisywanie bo skoro spisujesz wszystkie 14 zakladajac siedzisz na rynku to nie mozliwym jest abys za kilkanascie minut spisal wszystkie 3 i 5 bo sam czas dojazdu jest bardzo dlugi. Niech inni sie tez wypowiedza na ten temat ale takie jest moje zdanie.
Przecież spisywał już w ten sposób w zeszłe wakacje a wtedy nie było SDIP
Przestancie się czepiac kolegi Sebastiana, jesli nie znacie go osobiscie.Jako że ja znam go osobiscie to wiem jak jest. Od co najmniej 5 lat chłopak przyjezdza pociągiem z pod Pszczyny, po to żeby spisac obsady na źywo i żaden sdip mu do tego nie jest potrzebny. Bywało że potrafił całą noc spędzic w centrum Katowic żeby spisac co jezdzi i nie ważne czy to była sroga zima czy upalne lato. Takie ma hobby lubi wycieczki a wy nie znając go, rzuciliscie się na niego jak hieny. Wstancie w nocy i jezdzijcie po całej sieci nikt wam nie broni i spisujcie. Przemawia przez was egoizm i samolubstwo taka jest prawda. Nigdzie nie ma napisane że nie wolno spisywac wszystkiego. Proszę także nie pisac głupot że robi to złosliwie bo to nie prawda. Przez te lata jak tu jest poswięcił się bardzo dla dobra forum ,a teraz wylewa się na niego pomyje że cygani że siedzi w domu i spisuje co jest wierutną bzdurą. Tyle z mojej strony na ten temat ,każdy kolejny post obrażający Sebastiana zostanie odpowiednio nagrodzony. Tylko kolega Lagu słuszni zauważył że w ubiegłe wakacje jak nie było jeszcze sdpiu Sebastian spisywał tak samo. Poswięca swój prywatny czas jak widac niepotrzebnie bo nikt tutaj nie docenia tego faktu.Trzeba było się z nim ugadac i wybrac w teren a nie robicie tutaj szopkę teraz. Zastanówcie się nad tym co tutaj napisałem.

Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#11 Post autor: luki » 25 lip 2018, 19:39

Dołączam się do hanys76-a. Seba od lat spisuje obsady wyłącznie z terenu.
mi4chal744 pisze:Tylko że już wpisujesz wszystko któryś dzień z rzędu uniemożliwiając udzielanie się innym użytkownikom..
A to jakieś punkty się tu zbiera za wypisanie obsad? A może ktoś za to płaci?
Ja za czasu kiedy sam pospisywałem wiele obsad przychodziłem do domu (eh gdzie te czasy bez smartfonów) wchodzę na forum a tu już ktoś wszystko to co sam widziałem powpisywał. I robiłem o to aferę? Nie! Niekiedy jak komuś coś brakowało to zwyczajnie dopisywałem do jego postu zamiast bawić się w cytowanie.
Idea obsad zawsze była prosta, spisujemy to co widzimy by było wiadomo co jeździ a co nie.
I to ma być współpraca a nie rywalizacja i kłócenie się co kto widział.
tramwajarze z19 pisze:Dlatego przez takie wpisywanie i robienie na złość innym użytkownikom odchodzą z tego forum, bądź czy też już się nie udzielają...
Czyli jak ktoś jest szybszy, staranny i pospisuje wszystkie pociągi to jest robienie na złość innym?
Skoro tak myślisz, to jak sam coś pospisujesz to innym na złość też robisz?
To może niech będzie jakaś lista osób którym wolno spisywać a którym nie.
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#12 Post autor: IgorMike » 25 lip 2018, 20:44

O, patrzcie jak się nagle cała ekipa zleciała :eye: Da się? Da się. Szkoda że podobnej reakcji nie umiem się doczekać od ponad dwóch miesięcy w sprawie zmian w regulaminie. Znaczy się żeby nie było, ja tam do Was nic nie mam. Chyba. Mam nadzieję. :roll:

Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#13 Post autor: luki » 25 lip 2018, 21:04

Zleciała się ekipa bo bezpodstawnie na Sebe siedliście i głupoty piszecie.
Ja niestety nie mam czasu na forum i stanowiska żadnego nie pełnię od dawna.
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#14 Post autor: IgorMike » 25 lip 2018, 21:23

Moment, chwila. Serio była potrzeba tworzyć osobny wątek z tego powodu? I to jeszcze nazwany identycznie jak inny? Teraz dopiero zauważyłem...

WRZUCIŁEM PO POŁUDNIU TEGO WIEŻOPOSTA DO SDIP A DPD

I teraz jeszcze wyszło tak jakbym to ja osobiście tą afere zaczął :shock: Dziwnym trafem post do którego się odnosiłem nie przetrwał ani w dzisiejszym DPD ani nie został przeniesiony tutaj. Czyżby nadeszła moja kolej na bycie wrabianym? :?

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#15 Post autor: elot360 » 26 lip 2018, 04:28

Mimo masy zarzutów jakie mam w stronę kilku osób nie będę ignorantem i potwierdzę że Seba od lat spisuje wszystko jak leci praktycznie z całej sieci.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#16 Post autor: DrNeStA » 26 lip 2018, 06:47

elot360 pisze:Mimo masy zarzutów jakie mam w stronę kilku osób nie będę ignorantem i potwierdzę że Seba od lat spisuje wszystko jak leci praktycznie z całej sieci.
to prawda siedzi nawet w deszczu i mrozie a nie jak inni

Ps: tak dzieci nabijają sobie posty by ich mieć dużo

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#17 Post autor: IgorMike » 26 lip 2018, 08:55

DrNeStA pisze:tak dzieci nabijają sobie posty by ich mieć dużo
Czy jak spisuję jakąś linię i w międzyzasie ktoś wpisze coś innego z tej linii to mój kolejny wpis będzie "nabijaniem postów"? Ja tam liczbę swoich postów mam w najgłębszym poważaniu.

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#18 Post autor: Lagu » 26 lip 2018, 09:39

DrNeStA pisze:
elot360 pisze:Mimo masy zarzutów jakie mam w stronę kilku osób nie będę ignorantem i potwierdzę że Seba od lat spisuje wszystko jak leci praktycznie z całej sieci.
to prawda siedzi nawet w deszczu i mrozie a nie jak inni
Ja również osobiście widziałem go kilka razy jak robiłem na pl. Miarki jeszcze, w zimę stał z notesem i pisał w mrozie ;)

Awatar użytkownika
tramwajarze z19
Posty: 2322
Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
Lokalizacja: Bytom - Karb
Kontakt:

#19 Post autor: tramwajarze z19 » 26 lip 2018, 17:44

Jeśli ten post będzie zbędny administracja niech usunie. Do rzeczy. Dziś miałem przypadkową okazję zobaczyć na żywo na Rynku w Katowicach wraz z kolegą Michałem744 jak kolega Sebastian wpisuje obsady na żywo (pozdrawiam również Ciebie Seba77). Także tym samym chciałbym przeprosić tutaj publicznie moje aluzje i podejrzenia co do spisywania przez kolegę Sebastiana obsad.

PS. dzisiejsze moje spisywanie obsad spod zajezdni R2 nie było przypadkowo, wręcz przeciwnie. Tyle jeśli chodzi ode mnie.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA

179/3 #5504 :D

Awatar użytkownika
mi4chal744
Posty: 8407
Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Zabrze / Warszawa

#20 Post autor: mi4chal744 » 26 lip 2018, 23:29

tramwajarze z19 pisze:Jeśli ten post będzie zbędny administracja niech usunie. Do rzeczy. Dziś miałem przypadkową okazję zobaczyć na żywo na Rynku w Katowicach wraz z kolegą Michałem744 jak kolega Sebastian wpisuje obsady na żywo (pozdrawiam również Ciebie Seba77). Także tym samym chciałbym przeprosić tutaj publicznie moje aluzje i podejrzenia co do spisywania przez kolegę Sebastiana obsad.

PS. dzisiejsze moje spisywanie obsad spod zajezdni R2 nie było przypadkowo, wręcz przeciwnie. Tyle jeśli chodzi ode mnie.
Dla mnie było to od samego początku dziwne że dzień w dzień było wszystko wpisane, i ewidentnie przeczuwałem że to jest spisane z SDIP. Ja jestem taki dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Musze mieć dowody na to że faktycznie nie jest to z SDIP. Druga sprawa nie było SDIP to atmosfera na forum mi się wydaje że była dużo lepsza. Przez te namierzanie jest atmosfera totalnie nie miła i ja osobiście powoli rozmyślam nad zakończeniem tu kariery tak jak to zrobił to kolega Patryk644. Co do Ciebie Sebastian fakt podejrzewałem od samego początku że spisujesz z SDIP, ale dziś Cię widziałem na Rynku w Katowicach i po jakimś czasie poszedłeś na tramwaj. Więc wycofuje moje oskarżenia które było przeciwko Ciebie i z góry bardzo Cię przepraszam. Jeżeli chodzi o dzisiejsze obsady to widziałem z kolegą tramwajarze z19 na Zajezdni Zawodzie i były wpisane jak opuściły bramę. Nie chodzi mi o głupie nabijanie postów jak tu nie którzy rzucili głupi argument, ale starajmy się jakoś współpracować bo tu na forum będzie się coraz mniej osób udzielać a tego chyba nie chcemy. Jeżeli uważacie że się mylę to możecie usunąć mojego posta i dać mi ostrzeżenie.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego

Dziś służba na:
703

DrNeStA
Posty: 436
Rejestracja: 06 maja 2013, 12:56
Lokalizacja: Chorzów / Katowice

#21 Post autor: DrNeStA » 27 lip 2018, 08:29

IgorMike pisze:
DrNeStA pisze:tak dzieci nabijają sobie posty by ich mieć dużo
Czy jak spisuję jakąś linię i w międzyzasie ktoś wpisze coś innego z tej linii to mój kolejny wpis będzie "nabijaniem postów"? Ja tam liczbę swoich postów mam w najgłębszym poważaniu.
ale tak niektórzy się zachowują jak by szło o posty a dodam że zbędne rozmowy i nie uzasadnione pretensje wobec niektórych osób to dobry pomysł na posty by se nabic

[ Dodano: 2018-07-27, 08:33 ]
mi4chal744 pisze:
tramwajarze z19 pisze:Jeśli ten post będzie zbędny administracja niech usunie. Do rzeczy. Dziś miałem przypadkową okazję zobaczyć na żywo na Rynku w Katowicach wraz z kolegą Michałem744 jak kolega Sebastian wpisuje obsady na żywo (pozdrawiam również Ciebie Seba77). Także tym samym chciałbym przeprosić tutaj publicznie moje aluzje i podejrzenia co do spisywania przez kolegę Sebastiana obsad.

PS. dzisiejsze moje spisywanie obsad spod zajezdni R2 nie było przypadkowo, wręcz przeciwnie. Tyle jeśli chodzi ode mnie.
Dla mnie było to od samego początku dziwne że dzień w dzień było wszystko wpisane, i ewidentnie przeczuwałem że to jest spisane z SDIP. Ja jestem taki dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. Musze mieć dowody na to że faktycznie nie jest to z SDIP. Druga sprawa nie było SDIP to atmosfera na forum mi się wydaje że była dużo lepsza. Przez te namierzanie jest atmosfera totalnie nie miła i ja osobiście powoli rozmyślam nad zakończeniem tu kariery tak jak to zrobił to kolega Patryk644. Co do Ciebie Sebastian fakt podejrzewałem od samego początku że spisujesz z SDIP, ale dziś Cię widziałem na Rynku w Katowicach i po jakimś czasie poszedłeś na tramwaj. Więc wycofuje moje oskarżenia które było przeciwko Ciebie i z góry bardzo Cię przepraszam. Jeżeli chodzi o dzisiejsze obsady to widziałem z kolegą tramwajarze z19 na Zajezdni Zawodzie i były wpisane jak opuściły bramę. Nie chodzi mi o głupie nabijanie postów jak tu nie którzy rzucili głupi argument, ale starajmy się jakoś współpracować bo tu na forum będzie się coraz mniej osób udzielać a tego chyba nie chcemy. Jeżeli uważacie że się mylę to możecie usunąć mojego posta i dać mi ostrzeżenie.
Odnośnie SDIP jak go nie było to też Seba robił duże posty to skąd on mógł mieć SDIP jak nie był wprowadzony ????

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#22 Post autor: IgorMike » 23 paź 2018, 18:50

Dobra, pomału zaczynam tracić cierpliwość. Chcę jakieś oficjalne stanowisko administracji odnośnie sdipu, bo już powoli mam tego wszystkiego dość.

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#23 Post autor: Lagu » 27 paź 2018, 21:19

IgorMike pisze:Dobra, pomału zaczynam tracić cierpliwość. Chcę jakieś oficjalne stanowisko administracji odnośnie sdipu, bo już powoli mam tego wszystkiego dość.
To forum żyje tylko dzięki DPD, admini nie mają czasu na jakikolwiek "Maintenance", czego tu od nich żądać. Może warto zasugerować jakieś zmiany w ekipie?

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#24 Post autor: IgorMike » 04 lis 2018, 19:44

Myślę, że gdyby ktoś spoza administracji wpisał tyle ze SDIPu co seba, to opuściłby to forum z prędkością światła.
grillmaster pisze:
Seba77 pisze:2009 #906 -> #908
Na pewno 908 nie jeździł bo jest na RK w ZUR a ten kto to wpisał jest idiotą.
Trampesar6 pisze:
Seba77 pisze:
Damien pisze:161 #835
165 #835
165 #839
Peter pisze:Potem mamy takie kwiatki że np. #947 jest na dwóch liniach jednocześnie, bo nie wiadomo przecież czy nie ma błędów w SDIP.
Tym razem już mam pewność że miłościwie nam panujący nie spisuje wszystkiego z własnych obserwacji, bo pojawiają się charakterystyczne błędy.
Lagu pisze:Może warto zasugerować jakieś zmiany w ekipie?
hanys76 pisze:Przydały by się zmiany w ekipie zarządzającej bo inaczej to forum padnie jesli nikt nie będzie tego pilnowac.
Popieram zmiany w zarządzie.


I jeszcze jedno. Na dniu otwartym w Bytomiu rozmawiałem z DW, który stwierdził, że administracja rozpoczęła głosowanie w sprawie SDIPu i lada dzień zaktualizowany zostanie regulamin. Mam elota, Laga i Trampesara jako świadków. Więc pytam się gdzie to znowu utknęło? :evil:

Seba77
Posty: 11312
Rejestracja: 25 sie 2012, 10:14
Lokalizacja: Pszczyna

#25 Post autor: Seba77 » 04 lis 2018, 21:08

A czy wy myślicie że admini. mają czas na siedzenie na forum. To że Penny napisał że dopisze do regulaminu o SDIP a na razie jest cisza to nie znaczy że mu się nie chce. On ma rodzinę i małe dzieci więc przychodząc z pracy np.(po 12h) jest zmęczony a jeszcze musi się zająć też swoimi pupilami. A ja sam nie mogę dopisać czegoś do regulaminu.

do Trampesara6 - ja spisuje ze SDIP-u dopiero na drugi dzień jak brakuje dzień wcześniej obsad a to że żle dziś sobie zapisałem pewne obsady to mój błąd.

Awatar użytkownika
IgorMike
Posty: 2813
Rejestracja: 08 sty 2018, 19:38
Lokalizacja: Świętochłowice

#26 Post autor: IgorMike » 04 lis 2018, 21:12

Bez przesady, takie wymówki to podziałają góra kilka tygodni, ale żeby od pół roku nie umieć jednej kwestii obgadać, to jest delikatnie mówiąc, mocne przegięcie pałki. I to nie Penny pisał, że będzie to do regulaminy dopisane, tylko TY we własnej osobie.

Seba77 pisze:
IgorMike pisze:
tramwajarze z19 pisze:
patryk644 pisze:Ja już w końcu zaczynam się gubić. Są jakieś konkretne ustalenia czy też nie? Przydałoby się to odnotować w odpowiednim miejscu.
Konkretne ustalenie to jest zakaz używania SDIP do wpisywania obsad.
Cokolwiek zostało ustalone, niech ktoś w końcu wpisze to do regulaminu.
Wszystko zostanie dopisane do regulaminu w najbliższym czasie. Widzę że po ostatnim szaleństwie trochę się uspokoiło i jeśli ktoś sobie notuje obsady z SDPI a nie będzie ich w danym dniu to można to zrobić uzupełniając w następny dzień […]

Awatar użytkownika
Lagu
Posty: 7107
Rejestracja: 19 sie 2016, 14:43
Lokalizacja: Świętochłowice/Katowice

#27 Post autor: Lagu » 05 lis 2018, 07:52

IgorMike pisze:Mam elota, Laga i Trampesara jako świadków. :evil:
Zapomniałeś o koledze 143R

hanys76
Posty: 9047
Rejestracja: 12 lis 2006, 16:03
Lokalizacja: Górny Śląsk

#28 Post autor: hanys76 » 05 lis 2018, 11:21

Panowie sprawa wpisania sdipu do regulaminu jest przez administrację dawno przegłosowana. Teraz wszystko zależne od Adminów kiedy te zmiany wdrożą do.regulaminu.Była mowa że się tym zajmą szybko. Reszta ekipy z administracji swoje zrobiła bo zagłosowali za wpisaniem tego do regulaminu. Teraz piłeczka jest po stronie Adminów i tylko do nich kierujcie żale. Ja jakis czas temu pytałem kiedy to zostanie wykonane ale nie doczekałem odpowiedzi. Więc sami widzicie jak sytuacja wygląda.

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#29 Post autor: elot360 » 05 lis 2018, 16:05

hanys76 pisze:Więc sami widzicie jak sytuacja wygląda.
No, widzimy że od wczoraj regulamin jest zaktualizowany i sprawa jest załatwiona.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości